Nau mai ki Components-Mart.com
Maori

Tīpako Reo

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Whakakore
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Home > Hua > Ko nga Kaahera Karauna > Hononga Tae

Hononga Tae 3223 Hua

<123456789101112131415>
ICD056GVP163D-60

Amphenol FCI

ICD056GVP163D-60
Whakaahuatanga:ASSY CABLE FDR QSFP-QSFP
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)- Ko Amphenol ICC, he wehenga o Amphenol, i whakapumautia mai i te whakaerenga o Amphenol FCI (AFCI) me nga Kamupene Whakawhiti Ipurangi Amphenol IT (AITC) mai i te Hanuere o te tau 2017. Ko te waahanga Amphenol ICC kei te waahanga Amphenol e whai ake nei: Amphenol FCI, Amphenol Nga Hua Ahumahi, Nga Hononga Whakaaho Nui High Amphenol, Systems Amphenol InterCon, Nga Karere me te Mana Tangata, me te Amphenol TCS. Ko te whakawhitinga hou kei te whakapakari ake i te hoahoa me te hanganga o te hanganga i te wa e kaha ake ai nga hononga me nga kaihoko a Amphenol. Ko Amphenol ICC te kaiwhakahaere o te ao e whakarato ana i nga rongoatanga honohono mo nga korero, nga whakawhitinga korero, me nga maakete rorohiko hokohoko.
Ko te whakamahinga a Amphenol ICC me te hanga i te tini o nga hononga hou, me nga ropu whakawhitinga mo nga momo rereke, tae atu ki te waitohu, te rokiroki, te pokapū raraunga, te whatunga, te ahumahi, nga taputapu pakihi, me te taraiwa. I to ratou ao i te R & D, i nga mahi ahumahi, i nga hokohoko, he pai te whakanoho ki te tautoko i nga kiritaki i nga wahi katoa e mahi ana ratou.

Ko nga rama whai hua e whai ake nei: Amphenol, Amphenol Advanced Sensors (formerly GE Sensing), Amphenol Aerospace Operations, Amphenol Anytek, Amphenol Industrial, Amphenol LTW, Amphenol Pcd, Amphenol RF, Amphenol Sine Systems, Amphenol Spectra-Strip, Amphenol SV Microwave.

 RFQ
  • Wahanga #:5602-34-0142A-500
  • Kaihanga:3M
  • Whakaahuatanga:HI ROUTABLTY INTRNAL SATA CBL AS
  • I roto i te Stock:49459
$1.701/pcsRFQ
$71.288/pcsRFQ
6A22-A0441-100.0-0 Image
  • Wahanga #:6A22-A0441-100.0-0
  • Kaihanga:3M
  • Whakaahuatanga:QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 100M
  • I roto i te Stock:7782
 RFQ
$7.854/pcsRFQ
6A44-B0421-004.0-0 Image
  • Wahanga #:6A44-B0421-004.0-0
  • Kaihanga:3M
  • Whakaahuatanga:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 4M
  • I roto i te Stock:8709
 RFQ
$12.678/pcsRFQ
$445.996/pcsRFQ
$53.11/pcsRFQ
 RFQ
$27.787/pcsRFQ
10018960-P0100AULF Image
 RFQ
 RFQ
10018960-N0300AULF Image
 RFQ
$7.199/pcsRFQ
$0.907/pcsRFQ
 RFQ
$6.905/pcsRFQ
$50.901/pcsRFQ
5602-22-0142A-000 Image
  • Wahanga #:5602-22-0142A-000
  • Kaihanga:3M
  • Whakaahuatanga:CABLE SATA 3.0 ST-ST 1.0M
  • I roto i te Stock:23055
$1.625/pcsRFQ
$83.451/pcsRFQ
$9.265/pcsRFQ
$40.764/pcsRFQ
$33.385/pcsRFQ
$12.423/pcsRFQ
6A44-B0421-040.0-0 Image
  • Wahanga #:6A44-B0421-040.0-0
  • Kaihanga:3M
  • Whakaahuatanga:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 40M
  • I roto i te Stock:6762
 RFQ
1410-P-11-00-4.00 Image
  • Wahanga #:1410-P-11-00-4.00
  • Kaihanga:3M
  • Whakaahuatanga:CABLE TWINAX/FLAT/SFP+ 30AWG/4M
  • I roto i te Stock:1235
$20.52/pcsRFQ
10093084-4050LF Image
$42.868/pcsRFQ
6A44-B0421-070.0-0 Image
  • Wahanga #:6A44-B0421-070.0-0
  • Kaihanga:3M
  • Whakaahuatanga:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 70M
  • I roto i te Stock:7209
 RFQ
$248.189/pcsRFQ
$14.163/pcsRFQ
$21.296/pcsRFQ
0745460404 Image
$46.166/pcsRFQ
0887625400 Image
$0.288/pcsRFQ
$19.716/pcsRFQ
 RFQ
6A44-B0441-026.0-0 Image
  • Wahanga #:6A44-B0441-026.0-0
  • Kaihanga:3M
  • Whakaahuatanga:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH LSZH 26M
  • I roto i te Stock:6417
 RFQ
0747524101 Image
$10.011/pcsRFQ
$18.98/pcsRFQ
$33.142/pcsRFQ
FCCN410QD3C01 Image
$59.201/pcsRFQ
1002971301 Image
$26.024/pcsRFQ
$119.373/pcsRFQ
FCBN410QB1C01 Image
$109.254/pcsRFQ
 RFQ
10117949-2020LF Image
$27.815/pcsRFQ
$6.859/pcsRFQ
 RFQ
$28.023/pcsRFQ
$277/pcsRFQ

Hononga Tae 3223 Hua

<123456789101112131415>