Nau mai ki Components-Mart.com
Maori

Tīpako Reo

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Whakakore
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Home > Hua > Ko nga Kaahera Karauna > Waea Optic Waea

Waea Optic Waea 16993 Hua

<123456789101112131415>
2-6693182-2

Agastat Relays / TE Connectivity

2-6693182-2
Whakaahuatanga:CONN CABLE ASSY MPO-MPO 200M
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), a Tyco Electronics, he $ 12 piriona te kaiwhakahaere hangarau ao. To tatou hononga me te puoro he mea nui te rongo i roto i te ao hou o te ao. Kei te mahi tahi matou me nga kaitohutohu te huri i o raatau kaupapa ki nga hanganga me nga waahi; te whakahou ano i nga mea e taea ana e te whakamahi i te mohio, te pai me te mahi nui TE hua me nga otinga kua kitea i roto i nga taiao whaitake. Ko o matou 75,000 nga tangata, tae atu ki te 7,300 hoahoa hoahoa, hoa me nga kaihoko i roto i te 150 whenua puta noa i te tini o nga ahumahi. E whakapono ana matou KOTAHI KAUPAPA. Ko nga huanga waitohu e hono ana ki a Digi-Key tae atu ki te AMP, Potter & amp; Brumfield, DEUTSCH, DEUTSCH ICT, Aerospace Defense and Marine, Protection Raymond Cable, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, Elcon, Kilovac, Neohm, Products Unlimited, Schrack, OEG, Sigma, Axicom, Special Measures, Agastat, me CITEC.
$814.927/pcsRFQ
  • Wahanga #:ECAM-FD-A-A-A-1000
  • Kaihanga:3M
  • Whakaahuatanga:ECAM DROP SCAPC BOTH ENDS 1K'
  • I roto i te Stock:337
$174.976/pcsRFQ
  • Wahanga #:FM3MMB1140ML
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM3 MPO12(M-M) B 12F 140M
  • I roto i te Stock:146
$323.45/pcsRFQ
  • Wahanga #:FPSLDLD050ML3SW
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OS2 LC_DX LC_DX 50M
  • I roto i te Stock:711
$56.85/pcsRFQ
  • Wahanga #:FM4MMB2170M
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 170M
  • I roto i te Stock:44
$970.827/pcsRFQ
  • Wahanga #:FP3LDLD061MR2XA
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OM3 LC_DX LC_DX 61M
  • I roto i te Stock:759
$47.55/pcsRFQ
$364.872/pcsRFQ
  • Wahanga #:FPSLDSD003M
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OS2 LC_DX SC_DX 3M
  • I roto i te Stock:3171
$14.425/pcsRFQ
  • Wahanga #:FM4MMB1082MPMDA
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 82M
  • I roto i te Stock:133
$309.895/pcsRFQ
  • Wahanga #:FPSLDSD04M6P3XY
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OS2 LC_DX SC_DX 4.6M
  • I roto i te Stock:2385
$15.885/pcsRFQ
 RFQ
  • Wahanga #:FM3MFA3015M
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM3 MPO12(F-F) A 36F 15M
  • I roto i te Stock:125
$272.295/pcsRFQ
  • Wahanga #:FM4MMB2077MPUDA
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 77M
  • I roto i te Stock:85
$532.386/pcsRFQ
$22.1/pcsRFQ
  • Wahanga #:FP3LULU02M5
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OM3 LD_UNI LD_UNI 2.5M
  • I roto i te Stock:2967
$13.355/pcsRFQ
  • Wahanga #:FP3MFMF03M5
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OM3 MPO12_F MPO12_F 3.5M
  • I roto i te Stock:743
$58.987/pcsRFQ
$23.592/pcsRFQ
 RFQ
  • Wahanga #:FM3MMB2035M
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM3 MPO12(M-M) B 24F 35M
  • I roto i te Stock:180
$251.086/pcsRFQ
  • Wahanga #:FPSLASA03M9
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OS2 LC_DX/A SC_DX/A 3.9M
  • I roto i te Stock:2817
$15.893/pcsRFQ
  • Wahanga #:FP3LHLH04M8
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OM3 LD_UHD LD_UHD 4.8M
  • I roto i te Stock:2353
$14.584/pcsRFQ
$1048.228/pcsRFQ
  • Wahanga #:FPSSDSD02M4
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OS2 SC_DX SC_DX 2.4M
  • I roto i te Stock:2560
$14.519/pcsRFQ
$54.832/pcsRFQ
$11.422/pcsRFQ
  • Wahanga #:FM4MMB223M5
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 23.5M
  • I roto i te Stock:138
$311.505/pcsRFQ
  • Wahanga #:FM4MFC6046M
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM4 MPO12(F-F) C 72F 46M
  • I roto i te Stock:39
$1222.022/pcsRFQ
  • Wahanga #:FM4MFA1247M
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM4 MPO12(F-F) A 12F 247M
  • I roto i te Stock:55
$784.87/pcsRFQ
  • Wahanga #:FP1SCSC00M5R4SO
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OM1 SC_SX SC_SX 0.5M
  • I roto i te Stock:6062
$7.211/pcsRFQ
$26.257/pcsRFQ
$20.563/pcsRFQ
$21.426/pcsRFQ
$24.835/pcsRFQ
$16.341/pcsRFQ
$215.522/pcsRFQ
  • Wahanga #:FM4MMB122M5
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 22.5M
  • I roto i te Stock:263
$169.757/pcsRFQ
$15.454/pcsRFQ
  • Wahanga #:FP4MFMF013MP7BA
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OM4 MPO(F) MPO(F) 13M
  • I roto i te Stock:345
$113.434/pcsRFQ
$567.529/pcsRFQ
 RFQ
$62.887/pcsRFQ
$27.302/pcsRFQ
  • Wahanga #:FP3LDSD050MR2XA
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OM3 LC_DX SC_DX 50M
  • I roto i te Stock:1144
$37.582/pcsRFQ
  • Wahanga #:FM4MMB1040MPMDA
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 40M
  • I roto i te Stock:193
$216.256/pcsRFQ
$29.773/pcsRFQ
  • Wahanga #:FMSMMB239M5
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OS2 MPO12(M-M) B 24F 39.5M
  • I roto i te Stock:167
$256.392/pcsRFQ
  • Wahanga #:FMSMMB3015MPUNY
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FMT OS2 MPO12(M-M) B 36F 15M
  • I roto i te Stock:157
$294.659/pcsRFQ
  • Wahanga #:FPSLCLC021MR4SY
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OS2 LC_SX LC_SX 21M
  • I roto i te Stock:2657
$15.401/pcsRFQ
  • Wahanga #:FP1LDSD003M
  • Kaihanga:Belden
  • Whakaahuatanga:FXPC OM1 LC_DX SC_DX 3M
  • I roto i te Stock:3382
$12.103/pcsRFQ
$2751.425/pcsRFQ

Waea Optic Waea 16993 Hua

<123456789101112131415>